odzywaniewcukrzycy instrukcja - Uruchomienie usługi -  odżywianie w cukrzycy

Uruchomienie usługi – odżywianie w cukrzycy

Pierwszym krokiem na drodze do sukcesu jest otwarcie Programu DrDietman. Należy w tym celu kliknąć belkę: 

2020 04 06 - Uruchomienie usługi -  odżywianie w cukrzycy

Następnie należy zarejestrować się w Programie, co spowoduje utworzenie konta nowego użytkownika. Rejestracja w Programie DrDietman jest całkowicie bezpłatna i nie wywołuje skutków finansowych na przyszłość. 

Po zarejestrowaniu się w Programie warto wpisać do niego kilka swoich jadłospisów. Pozwoli to na opanowanie zasad jego obsługi. Zapoznawanie się z profesjonalnymi analizami jadłospisów wykonywanymi przez Program może być odtąd źródłem ważnej wiedzy o swoim odżywianiu. Kapitalne znaczenie ma przyglądanie się analizie nazywanej Kalografem. Prezentuje ona poglądowo, w formie graficznej, przybliżoną ocenę regularności odżywiania, której uzyskanie jest kluczem do poprawy swojego odżywiania.

Drugim krokiem w kierunku poprawy odżywiania w cukrzycy jest zmiana statusu konta użytkownika Programu na konto osoby uprawnionej do korzystania z Programu w rozszerzonej wersji – do poprawiania odżywiania. 

Program został ustawiony z zapewnieniem użytkownikowi możliwości intuicyjnego wykonania zmiany statusu konta. Dodatkowo czynność ta została opisana w instrukcjach, które wkrótce pojawią się na niniejszej stronie. 

Trzecim krokiem jest znalezienie w Programie odpowiedniego dla siebie Doradcy Żywieniowego. Najlepiej takiego, który oferuje usługę “odżywianie w cukrzycy”. Doradcy są dostępni w zakładce „Dietetycy, lekarze, doradcy”.