fit scaled e1586246657648 - Korzyści usługi  -  odżywianie w cukrzycy

Korzyści usługi – odżywianie w cukrzycy

Obok odpowiednio dobranej farmakoterapii, skuteczny sposób odżywiania, który stosuje się w przypadku wystąpienia cukrzycy typu 2, to taki, który promuje uzyskanie korzystnego efektu zdrowotnego u pacjenta. Rozumie się przez to, przede wszystkim, utrzymywanie prawidłowego stężenia glukozy we krwi oraz ograniczenie występowania stanów hipo- i hiperglikemii. W tym schemacie, oczekuje się również działania ogólnoustrojowego, czyli spadku ryzyka negatywnego oddziaływania zaburzeń towarzyszących. Zaliczyć do nich można na przykład nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemię czy nadmierną masę ciała. 

Usługa poprawiania odżywiania w cukrzycy jest kierowana do diabetyków i osób z insulinoopornością. W dużym stopniu, prewencję zdrowotną można uzyskać dzięki analizie i/lub poprawie swojego sposobu odżywiania. 

Metoda oparta jest o funkcje Programu DrDietman, pozwalającego na skuteczną ocenę, jakich zmian w żywieniu warto dokonać, aby cieszyć się zdrowiem i oczekiwaną sylwetką. To narzędzie stosują profesjonalni dietetycy, aby zapewnić Klientowi jak najlepsze efekty, a jednocześnie zachować u niego przyjemność z jedzenia, która może mu być odebrana, często bez potrzeby. 

Udostępniony Program daje również szansę na zwiększenie świadomości o tym, co dzieje się w organizmie, czego brakuje, czego jest zbyt dużo i przedstawia to w graficzny sposób, wygodny dla każdego.

Rejestracja konta jest bezpieczna, prosta i bezpłatna. Wystarczy kliknąć belkę:

2020 04 06 - Korzyści usługi  -  odżywianie w cukrzycy

Po wprowadzeniu swojego jadłospisu, nasz Dietetyk poprowadzi Klienta przez proces dobrego odżywiania w cukrzycy.